Čo robíte pre to, aby ste zabezpečili svoju rodinu?

Je dôležité rozprávať sa o vážnych témach. A keďže každý človek je jedinečný, tu je pár tipov.

Akým náročným rozhovorom sa vyhýbate vy? Rozprávajte sa s tými, na ktorých vám najviac záleží.

Pre koho by ste spravili takmer čokoľvek?

Častokrát nás zasiahne životný údel cudzích ľudí. Nezabudnime však, že aj našich najbližších môžu postihnúť ťažké chvíle. Sú oni tí, pre ktorých by ste spravili aj nemožné? Denne sa stretávame s rôznymi situáciami. Nepríjemné a náročné momenty v živote sú vždy ľahšie zvládnuteľné, keď ich zdieľame s rodinou, dobrými kolegami či s kamarátmi a navzájom sme si oporou. Malo by nám preto najviac záležať na tých ľuďoch, ktorí pri nás stoja v núdzi. Vedia vaši najbližší, ako vám na nich záleží?

Čo si najviac ceníte na vašej rodine a blízkych?

Život je zraniteľný a vzácny. Zdá sa nám, že po každom dni automaticky príde ďalší a ďalší. Žiaľ stáva sa, že karty sa obrátia a náhle sa život zmení. Zrazu jediné na čom záleží je rodina a zdravie. Aké máte vzťahy v rodine?  Snažíte sa končiť každý deň, tak aby ste sa pomerili a na nikoho sa nehnevali? Vravíte svojej žene alebo mužovi, čo pre vás znamená to, že každý deň stojí pri vás? Vedia vaše deti, že ste na nich hrdí, a že im držíte palce, aby boli úspešné a šťastné? A čo vaši rodičia, vychádzate s nimi dobre? Ak nie, jednoducho to spravte, rozprávajte sa, nečakajte na posledné chvíle, aby nebolo neskoro.

Kde sa vidíte v budúcnosti?

Predstavte si sám seba o 10, 20 rokov. Kde budete? A s kým? Akokoľvek si odpoviete, vedie cesta, po ktorej teraz kráčate do vášho vysnívaného cieľa? Ak nie, je čas zmeniť spôsob akým žijete, nie váš cieľ.

Je postarané o tých, na ktorých vám záleží?

Uvažovali ste nad tým, ako je zabezpečená vaša rodina pre prípad, že sa vám niečo stane?
Spoliehate sa na seba, alebo na štátnu podporu? A viete určite, že využívate všetky dostupné možnosti? Šťastie totiž praje pripraveným, a pretože život neplynie vždy tak, ako sme si naplánovali, myslite aj na zadné dvierka.

Spoľahlivosť je pre NN dôležitá

V NN vás chránime pred rizikami viac ako 170 rokov. Zabezpečujeme vám komfortný dôchodok, zveľaďujeme váš majetok a pomáhame vám pri zdravotných komplikáciách. Môžete sa spoľahnúť na výnimočné plnenie pri poistnej udalostizaujímavé zhodnotenie vašich investícií.

Pretože, na vás záleží.

Pri závažných udalostiach vyplácame poistné až v 97 % prípadov.

Presvedčte sa

Mám záujem o životné poistenie alebo dôchodkové sporenie

Odošlite formulár a budeme vás kontaktovať.