Marcela Štefaňáková

Regionálna riaditeľka

Marcela Štefaňáková, Regionálna riaditeľka

Do NN ma v auguste 2009 priviedla túžba po zmene. Po 11 rokoch práce v oblasti poisťovníctva a stavebného sporenia som sa rozhodovala, ktorým smerom sa moja kariéra bude uberať ďalej – vyberala som medzi riaditeľkou v banke a vedúcou pozíciou v poisťovni. Rozhodla som sa pre niečo nové a neľutujem. Dnes je pre mňa NN mojou druhou rodinou.

Poisťovníctvo pre mňa nebolo neznámou. Práve v tejto oblasti som pred 18 rokmi začínala po materskej dovolenke ako NN poradca. Práca mi vyhovovala, pretože už od začiatku som považovala za výhodu možnosť organizovať si svoj čas, tvoriť si balans medzi zamestnaním a rodinou a zarobiť si toľko, koľko potrebujem. Čoskoro som sa začala zaujímať o kariérny postup a po roku na pozícii NN poradca som postúpila na manažéra obchodnej skupiny. Začala som si budovať svoj vlastný tím. Po 2 rokoch bola moja obchodná skupina jednou z najúspešnejších v Prešovskom kraji. Na mojich poradách hosťovali manažéri z priľahlých regiónov, podieľala som sa na tvorbe smerníc týkajúcich sa výberu nových spolupracovníkov a základných manažérskych aktivít. Popri manažérskej práci som sa podieľala na školeniach NN poradcov. Neskôr som v rámci tej istej finančnej inštitúcie riadila tím obchodných zástupcov stavebnej sporiteľne a následne som sa vypracovala na oblastnú riaditeľku v poisťovni. Prijatie pozície regionálnej riaditeľky v NN tak bolo logickým vyústením mojej kariéry.

Práca v NN ma napĺňa a obohacuje, robím, čo ma baví. Môžem tu rásť v rôznych ohľadoch, cítim  podporu a súdržnosť kolegov. Riadim skvelý tím ľudí, ktorí mi dodávajú energiu, silu aj záväzky. Spolu meníme životy ľudí k lepšiemu, a týka sa to nielen klientov ale i kandidátov, z ktorých sa stávajú úspešní zamestnanci. Som vďačná za prácu v NN. Tu sa realizujem.