Zoltán Sipos

Obchodný riaditeľ

Zoltán Sipos - Obchodný riaditeľMoja prvá skúsenosť so spoločnosťou NN bola v máji 1996, keď som ešte pod značkou Nationale Nederlanden rozbiehal svoju kariéru v poisťovníctve. Som pyšný na to, že som bol jeden zo zakladajúcich členov ING na Slovensku. Začínal som ako vedúci obchodnej skupiny a mojou prvou výzvou bolo vybudovať plnohodnotný tím, a zároveň plniť obchodné ciele.

Moja skupina dosahovala vždy tie najlepšie výsledky, vďaka čomu sme spoznali kus sveta v rámci pracovných ciest. Okrem budovania skupiny a obchodu som sa spolupodieľal i na vytváraní rôznych školení a  tréningov pre Obchodnú službu, za čo som získal ocenenie Highest Award for Achievement. V roku 2000 som bol menovaný za riaditeľa pobočky v Bratislave a v priebehu dvoch rokov sme sa stali najlepšou pobočkou na Slovensku. Neskôr som svoje pôsobenie v ING na chvíľu prerušil a do ING som sa vrátil koncom roka 2009.  A prečo som sa vrátil? Získal som skúsenosti aj v iných spoločnostiach a som presvedčený, že som práve  v  ING našiel zdravý balans medzi tvrdým biznisom a ľudským prístupom.

V súčasnosti pôsobím ako obchodný riaditeľ pre predaj západ. Verím, že budeme úspešní, lebo aj tento tím je vyskladaný z ľudí, ktorým nie je ľahostajný klient, ale ani vlastný kolega.