Novinky a články

Prinášame zoznam tlačových správ a výber článkov zo slovenských médií, ktoré sa venujú Nadácii NN ľuďom, jej aktivitám a podporeným subjektom.

Videá s miliónmi pozretí zachraňujú životy. Teší ma to, tvrdí ich autor, známy herec Michal Kubovčík

05.06.2020
Videá s tematikou prvej pomoci už majú na YouTube viac než 4 milióny pozretí. Slovenský herec a komik Michal Kubovčík, známy tiež ako autor populárneho Baštrngu, vytvoril k nemu aj edukačný projekt SEPRP. Ten zábavnou formou šíri potrebnú osvetu o prvej pomoci. Milióny pozretí však Michal Kubovčík nepovažuje za to podstatné. Teší ho najmä fakt, že videá prispievajú k záchrane ľudských životov.
 

Darovali sme 200 ks kvalitných respirátorov Zdravotnej službe v Bratislave a Košiciach

24.04.2020
V NN si vážime prácu všetkých zdravotníkov, ktorí kdekoľvek a kedykoľvek, s nasadením vlastného života bojujú o záchranu ľudí v núdzi. Preto sme im darovali najúčinnejšie respirátory, ktorých nedostatok pociťovali práve počas celosvetovej pandémie.
 

Naďalej pomáhame učiť ľudí, ako poskytnúť prvú pomoc. Podporili sme aj vydanie populárnej príručky

20.02.2020
Naša Nadácia dlhodobo podporuje projekt edukácie prvej pomoci s názvom SEPRP a pomohla tiež vydať príručku prvej pomoci.
 

Nadácia NN ľuďom prispieva k vyššej kvalite života na Slovensku

06.11.2019
V rámci akvizície spoločností Aegon na Slovensku sa skupina NN rovnako prihlásila k záväzku charitatívnej podpory, ktorú v minulosti poskytovala Nadácia Aegon ľuďom. Nadácia NN ľuďom pokračuje v podpore jednotlivcov, občianskych združení, ktorých aktivity smerujú k vyššej kvalite života na Slovensku.