Vitajte v NN

Je nám jasné, že väčšina ľudí berie peniaze len ako prostriedok slúžiaci svojmu účelu. Život je predsa o žití! Preto sa vás snažíme podporovať v dosahovaní cieľov a v prekonávaní prekážok, ktoré sa pred vami môžu objaviť.

Prostredníctvom dôchodkových produktov, poistenia a služieb v oblasti riadenia investícií sa snažíme pozitívne ovplyvňovať životy všetkých našich zákazníkov, teda aj ten váš.

NN je spoločnosť s bohatou históriou a s jasnou víziou do budúcnosti, ktorej stredobodom nie sú poistné zmluvy, ale ľudia. Naši zákazníci so všetkými svojimi potrebami, plánmi a ambíciami. So všetkými svojimi radosťami i starosťami. Ľudia, ktorí hľadajú zrozumiteľné produkty a výbornú starostlivosť.

A práve to NN ponúka. Je to tak od okamihu, keď v roku 1845 uzrela svetlo sveta spoločnosť, na ktorej históriu nadväzujeme. A bude to tak aj v budúcnosti.

Pomáhame ľuďom starať sa o to,
na čom im najviac záleží.

David Knibbe,
generálny riaditeľ
NN Group

Kto sme

NN je spoločnosť zaoberajúca sa poisťovníctvom a správou investícií. Svoje služby ponúka v 11 krajinách, významne je zastúpená najmä v Európe a v Japonsku.

Poisťovacia časť NN

pôsobí na vyspelejších trhoch západnej Európy a Japonska, ale aj na rastových trhoch v strednej a východnej Európe a v Turecku.

 

Nationale-Nederlanden Bank

ponúka škálu bankových produktov zákazníkom v Holandsku. Spoločnosť ING Re využívame ako svoju internú zaisťovňu.