Novinky

Vyberte si novinky, ktoré vás zaujímajú:

Naše pobočky ako aj Klientske centrum sú vám k dispozícii

Vážení klienti, chceme, aby sme vám boli i v tychto náročných časoch k dispozícii, preto sú všetky pobočky aj Klientska linka plne dostupné.
 

Online prieskum spokojnosti klientov

23.04.2020
Hlavným poslaním našej spoločnosti je poskytovať vám jedinečné produkty a výnimočnú starostlivosť. Vážime si vaše podnety, ktoré sú pre nás cenným zdrojom informácií pre ďalšie zvyšovanie kvality našich služieb. Aby sme sa mohli neustále zlepšovať, realizujeme každoročne prieskum spokojnosti našich klientov.
 

Vývoj na finančných trhoch a koronavírus: Ako narábať s investíciami vo fondoch?

24.03.2020
Vzhľadom na skúsenosti z minulosti sa domnievame, že sa v čase poklesov na finančných trhoch oplatí investovať práve do rastových a indexových fondov.
 

Informácie súvisiace s koronavírusom

24.03.2020
Uplynulé týždne nám opäť ukázali opodstatnenosť životného poistenia pri starostlivosti o finančnú budúcnosť. Pripravili sme prehľad najčastejších otázok, s ktorými sa na nás obraciate v súvislosti s koronavírusom.
 

Prehľad termínov zasielania ročných výpisov z II. a III. piliera a daňových potvrdení

16.01.2020
Sporiteľom v II. a III. dôchodkovom pilieri prinášame prehľad termínov zasielania ročných výpisov z dôchodkových účtov.
 

Dočasná nedostupnosť platobnej brány

18.12.2019
Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať, že dočasne nebude možné uhrádzať poistné za životné poistenie online cez platobnú bránu, a to predbežne počas januára 2020.Pracujeme na úprave platobnej brány tak, aby ju mohli pohodlne využívať všetci klienti s NN životným poistením.Súčasná platobná brána AEGON/NN bude vypnutá 31.12.2019.
 

Oznam: Dostupnosť Klientskej linky počas vianočných sviatkov

16.12.2019
Vážení klienti, dovoľte nám informovať vás o nedostupnosti služieb Klientskej linky vo vybraných termínoch počas vianočných sviatkov.
 

NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., posilnila svoje postavenie a prinesie najširšiu ponuku dôchodkových fondov

14.10.2019
Skupina NN Group začiatkom roka úspešné ukončila akvizíciu spoločností Aegon na Slovensku. V súvislosti s touto transakciou sa NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., k 1. 11. 2019 zlučuje s dôchodkovou správcovskou spoločnosť AEGON, d.s.s., a.s.
 

Oznámenie o zmene štatútov doplnkových dôchodkových fondov NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s.

16.01.2019
Dňa 14.1.2019 boli schválené nové znenia štatútov všetkých doplnkových dôchodkových fondov s účinnosťou od 1.2.2019.
 

Oznámenie o zmene štatútov a informačných prospektov dôchodkových fondov NN dôchodkovej správcovskej spoločnosti, a.s.

16.01.2019
14.1.2019 boli predstavenstvom spoločnosti NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. schválené nové znenia štatútov a informačných prospektov všetkých dôchodkových fondov NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. s účinnosťou od 1.2.2019.