Novinky

Vyberte si novinky, ktoré vás zaujímajú:

Naše pobočky ako aj Klientske centrum sú vám k dispozícii

Vážení klienti, chceme, aby sme vám boli i v tychto náročných časoch k dispozícii, preto sú všetky pobočky aj Klientska linka plne dostupné.
 

Vychutnajte si jesennú turistiku bez úrazov a výpadku príjmu

04.10.2021
Turisti najčastejšie podceňujú počasie a preceňujú vlastné sily. Potvrdzujú to skúsený horský vodca aj štatistiky záchranárov. Hoci sa počet úrazov medziročne znížil o desatinu, cez letné prázdniny uskutočnila Horská záchranná služba (HZS) vyše 150 výjazdov. Dominovali pošmyknutia a následné pády, ktoré sú podľa štatistík záchranárov najčastejšou príčinou zranení v slovenských horách. Ani tohtoročná top sezóna sa, žiaľ, neobišla bez tragických úrazov a to máme pred sebou ešte necelý mesiac do uzávery horských chodníkov.
 

Váš názor je pre nás dôležitý

28.04.2021
Hlavným poslaním našej spoločnosti je poskytovať vám jedinečné produkty a výnimočnú starostlivosť. Vážime si vaše podnety, ktoré sú pre nás cenným zdrojom informácií pre ďalšie zvyšovanie kvality našich služieb. Aby sme sa mohli neustále zlepšovať, realizujeme každoročne prieskum spokojnosti našich klientov.

V spolupráci s nezávislou agentúrou 2muse budeme od 3. mája telefonicky kontaktovať vybraných klientov so životným poistením a zisťovať odpovede na jednoduché otázky.

Ďakujeme za vašu ústretovosť, spoluprácu a každú spätnú väzbu, ktorá nám pomôže pri zlepšovaní produktov a servisu pre vás.
Vaša NN
 

Lekárske benefity a trendy

25.02.2021
Mesačne sa až 5-tisíc Slovákov zaujíma o prémiové lekárske benefity dostupné bezplatne všetkým klientom NN Slovensko. Z nich ich vyše 1 300 už aj využilo alebo majú zarezervovaný termín. Najväčší záujem je o MRI vyšetrenie so skrátenou čakacou lehotou a konzultácie s domácimi odborníkmi, o ktoré požiadalo viac ako 730 záujemcov. Klienti pritom najčastejšie riešia problémy z oblastí internej medicíny, neurológie, gynekológie, ORL či dermatológie.
 

V súvislosti s dlhodobými investíciami nie je dôvod na paniku

20.02.2021
Nepriaznivá situácia súvisiaca s koronavírusom vyvoláva všeobecné znepokojenie. Odborníci na investície sú však na podobné výkyvy zvyknutí a zo skúsenosti vedia, že ide o krátkodobý jav. Z pohľadu dlhodobého sporenia na dôchodok nie je dôvod sa obávať a finančné prostriedky netreba neuvážene presúvať do konzervatívnych fondov. Práve naopak, prepady na trhoch znamenajú dobrú nákupnú príležitosť. O tom, ako fungujú finančné trhy a ako reagovať v súčasnej situácii, osvetlil Branislav Tuš, investičný manažér NN SR.
 

NN patrí medzi 20 najbľúbenejších značiek na Slovensku

17.02.2021
Klienti preferujú predovšetkým značky, ktoré im rozumejú, šetria čas a riešia ich problémy. Potvrdzuje to aj najnovší prieskum zákazníckej skúsenosti „Customer Experience Excellence“ od spoločnosti KPMG. Podľa neho klienti v súčasnej náročnej situácii oceňujú riešenie unikátnych problémov, maximálne uľahčovanie procesov alebo empatické́ správanie. Výsledky štúdie ukazujú, že tieto oblasti zostanú kľúčové aj po COVID-19.
 

NN Životná poisťovňa je už tretí rok po sebe TOP zamestnávateľ

26.01.2021
Prestížny inštitút The Top Employers Institute oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.
 

Informácie súvisiace s koronavírusom

24.03.2020
Uplynulé týždne nám opäť ukázali opodstatnenosť životného poistenia pri starostlivosti o finančnú budúcnosť. Pripravili sme prehľad najčastejších otázok, s ktorými sa na nás obraciate v súvislosti s koronavírusom.
 

Vývoj na finančných trhoch a koronavírus: Ako narábať s investíciami vo fondoch?

10.03.2020
Vzhľadom na skúsenosti z minulosti sa domnievame, že v čase poklesov na finančných trhoch sa oplatí investovať práve do rastových a indexových fondov.
 

Prehľad termínov zasielania ročných výpisov z II. a III. piliera a daňových potvrdení

16.01.2020
Sporiteľom v II. a III. dôchodkovom pilieri prinášame prehľad termínov zasielania ročných výpisov z dôchodkových účtov.