Pomohli sme

Prehľad projektov a subjektov, ktoré získali podporu od Nadácie NN ľuďom.

Pre celú skupinu NN, a teda aj pre nás, je veľmi dôležitá spoločenská zodpovednosť. V rámci prevzatia aktivít spoločností Aegon na Slovensku sme sa rovnako prihlásili k záväzku charitatívnej a komunitnej podpory, ktorú v minulosti poskytovala Nadácia Aegon ľuďom. Nadácia NN ľuďom pokračuje v podpore jednotlivcov, občianskych združení či neziskových organizácií, ktorých aktivity smerujú ku kvalitnejšej starostlivosti o zdravie, vyššiemu vzdelaniu, kultúre či ochrane ľudských práv na Slovensku.

 

Pomáhame zvyšovať finančnú gramotnosť

20.11.2019
Nadácia podporila vzdelávanie v opblasti finančného zabezpečenia v Teleráne formou 4 vstupov so špecialistom na dôchodky.
 

Edukácia prvej pomoci

04.11.2019
Projekt Baštrng-SEPRP prináša vtipné a náučné videá a kniha Ako neprísť o dieťa zas kvalitné a praktické rady do života. Oba projekty vzdelávajú v oblasti prvej pomoci a ochrany zdravia.
 

Pomoc pacientom s cystickou fibrózou v Národnom ústave detských chorôb

24.01.2019
Cystická fibróza sa nedá vyliečiť, ale správnou a najmä včasnou diagnostikou a liečbou je možné spomaliť ochorenie a zlepšiť kvalitu života detských pacientov.
 

Liečebný pobyt pre Dominiku v Adeli Medical Centre v Piešťanoch

24.01.2019
Dvojročnej Dominike, ktorá má zriedkavý genetický syndróm, prispela Nadácia Aegon ľuďom na rehabilitačný pobyt vo vysoko špecializovanom zariadení.
 

Herec Michal Kubovčík s projektom SEPRP učí ľudí poskytovať prvú pomoc

15.01.2019
Vďaka spolupráci Nadácie Aegon ľuďom s OZ BAŠTRNG videlo už viac ako 1 pol milióna Slovákov edukačné videá o správnom poskytovaní prvej pomoci.