Pomohli sme

Prehľad projektov a subjektov, ktoré získali podporu od Nadácie NN ľuďom.

Pre celú skupinu NN, a teda aj pre nás, je veľmi dôležitá spoločenská zodpovednosť. V rámci prevzatia aktivít spoločností Aegon na Slovensku sme sa rovnako prihlásili k záväzku charitatívnej a komunitnej podpory, ktorú v minulosti poskytovala Nadácia Aegon ľuďom. Nadácia NN ľuďom pokračuje v podpore jednotlivcov, občianskych združení či neziskových organizácií, ktorých aktivity smerujú ku kvalitnejšej starostlivosti o zdravie, vyššiemu vzdelaniu, kultúre či ochrane ľudských práv na Slovensku.

 

SEPRP a Fidlikanti vytvorili hit o KPR

21.12.2020
Michal Kubovčík alias SEPRP má ďalši veršovaný hit o účinnej prvej pomoci v spolupráci s Fidlikantmi. A keďže štatistiky hovoria, že prvú pomoc, ktorá rozhoduje o živote, dokáže poskytnúť iba 5 - 10 % Slovákov pozrite si ho aj vy a šírte ďalej.
 

Podporili sme rodinu z Hrochote, ktorá pri požiari prišla o dom

18.12.2020
V júli tohto roku vypukol v obci Hrochoť požiar rodinného domu. Rodina Čatlošových, ktorí v tom čase boli na dovolenke nič netušila a dom pomáhali hasiť susedia.
 

Predvianočný koncert „Dúha v srdci“ sa konal aj vďaka Nadácii NN ľuďom

15.12.2020
V Starej Turej sa v decembri konal už 9. ročník benefičného koncertu „Dúha v srdci“. Pre mentálne a zdravotne postihnuté deti z Trenčianskeho kraja a zo západného Slovenska ho úspešne pripravili Júlia Bublavá a Občianske združenie Milan Štefánik. Naša nadácia podporila túto kultúrnu udalosť finančným príspevkom.
 

Opäť sme zvyšovali finančnú gramotnosť

14.12.2020
Nadácia NN ľuďom podporuje jednotlivcov i organizácie v súlade so svojím verejnoprospešným účelom. V roku 2020 sa zacielila predovšetkým na zdravotnú prevenciu, podporu vzdelávania v oblasti prvej pomoci a finančného zabezpečenia. V rámci zvyšovania finančnej gramotnosti Slovákov sa nadácia snažila osloviť čo najširšie publikum. Najvhodnejším mediálnym kanálom v tomto smere bola, ako inak, televízia. Nadácia tak opätovne oslovila tvorcov najsledovanejšej markizáckej rannej šou Teleráno, no zacieli sme i na odbornejšiu verejnosť prostredníctvom relácie Ekonomika+ na TA3.
 

Defibrilátor AED k dispozícii aj v NN na Jesenského 4/C

21.09.2020
Nadácia NN ľuďom zakúpila AED, ktoré je dispozícii aj verejnosti. Vzhľadom na svoju strategickú polohu v centre mesta, jeho umiestenenie na recepcii považujeme za dôležité a vieme pomôct v prípade potreby v čase otváracích hodín. Je umiestnené vo vstupnom priestore centrály na Jesenského 4/C.