Pomohli sme

Prehľad projektov a subjektov, ktoré získali podporu od Nadácie NN ľuďom.

Pre celú skupinu NN, a teda aj pre nás, je veľmi dôležitá spoločenská zodpovednosť. V rámci prevzatia aktivít spoločností Aegon na Slovensku sme sa rovnako prihlásili k záväzku charitatívnej a komunitnej podpory, ktorú v minulosti poskytovala Nadácia Aegon ľuďom. Nadácia NN ľuďom pokračuje v podpore jednotlivcov, občianskych združení či neziskových organizácií, ktorých aktivity smerujú ku kvalitnejšej starostlivosti o zdravie, vyššiemu vzdelaniu, kultúre či ochrane ľudských práv na Slovensku.

Kúpou 10 defibrilátorov sme podporili činnosť záchranárov

30.12.2021

V súlade s účelom nadácie na ochranu a podporu zdravia darovala nadácia peňažné prostriedky vo výške 13 760,95 eur na kúpu 10 defibrilátorov a 1 skrinky na defibrilátor. Obdarovaným subjektom sa stalo občianske združenie ZÁCHRANA.

Integrácia ľudí s mentálnym a zdravotným postihnutím do verejného života

30.12.2021

Nadácia NN ľuďom podporila dve benefičné podujatia, ktoré organizačne zabezpečuje občianske združenie Milan Štefánik. Občianske združenie Milan Štefánik už niekoľko rokov pravidelne pripravuje kultúrno-náučný festival a koncerty pre deti a pacientov s mentálnym a zdravotným postihnutím.

Online projekt BAŠTRNG pomáha pri osvete a výučbe prvej pomoci

30.12.2021

Medzi projekty, ktoré Nadácia NN ľuďom podporila v roku 2021, patrí aj online projekt BAŠTRNG, za ktorým stojí známy herec Michal Kubovčík. Ten sa dlhoročne venuje propagácii a osvete v oblasti poskytovania prvej pomoci.

SEPRP a Fidlikanti vytvorili hit o KPR

21.12.2020

Michal Kubovčík alias SEPRP má ďalši veršovaný hit o účinnej prvej pomoci v spolupráci s Fidlikantmi. A keďže štatistiky hovoria, že prvú pomoc, ktorá rozhoduje o živote, dokáže poskytnúť iba 5 - 10 % Slovákov pozrite si ho aj vy a šírte ďalej.

Podporili sme rodinu z Hrochote, ktorá pri požiari prišla o dom

18.12.2020

V júli tohto roku vypukol v obci Hrochoť požiar rodinného domu. Rodina Čatlošových, ktorí v tom čase boli na dovolenke nič netušila a dom pomáhali hasiť susedia.